Balti batai - iš mados neišeinanti klasika

Balti batai - niekada iš mados neišeinanti spalva. Daugelyje stilizacijų ir konfigūracijų puikiai atrodanti spalva turi išlikti nepriekaištinga.

Visuomet madinga

Balta spalva visuomet buvo ir bus madinga. Tai pati universaliausia spalva, kuri tinka kiekvienai progai. Visiems ne paslaptis, jog pastarųjų sezonų hitas - Balti batai. Suderinami bet kokiam stiliui - vyriškam, moteriškam ar net vaikiškam. Tačiau visiems ne paslaptis, kad balta spalva ištepti lengviausia, tad kaip prižiūrėti ir valyti baltus batus, jog šie išsaugotų savo originalią spalvą?
Batų priežiūra - ne tik per šventes
Sistemiškumas - kelias į nuolat baltus bei švarius batus. Apleidus valymą bei rūpestį savo baltais batais, gali turėti rimtą iššūkį juos išvalyti. Nešvarumus, didesnes dėmes ar purvą - privaloma nuvalyti tiesiog iš karto. Svajoji, jog tavo balti batai visada išliktų balti? Nepamiršk sistemiškumo!
Tikrai ne paslaptis, jog kiekvienai skirtingai medžiagai reikėtų taikyti tam tikras valymo priemonės. Jei tavo mama užsiėmusi ir negali patarti, kokia priemonę naudoti, tuomet papuolei būtent ten kur reikia.

Šampūnas... batams?

Batų priežiūros rinkoje tikrai netrūksta priemonių skirtų valyti avalynę bei odos aksesuarus. Universali ir veiksminga priemonė yra šampūnas. Kaip jį naudoti? Paimk šlapią skudurą ir suvilgyk bato paviršių. Vėliau stenkis tolygiai paskirstyti šampūną per visą jo paviršių. Purvinas vietas nuvalyk skudurėliu iki kol dėmės išnyks. Po poros minučių šampūno likutį nuvalyk ir palik batus išdžiūti. Jeigu nepavyko avalynės visiškai išvalyti – veiksmą pakartok dar kartą.
Priemonių batų priežiūrai tikrai pilnas stygius. Universali bei tikrai veiksminga priemonė - šampūnas. Kaip tinkamai naudoti šampūną kaip valymo priemonę? O gi labai paprastai - paimk skudurėlį, sušlapink jį ir suvilgyk bato paviršių. Stenkis kuo tolygiau paskirstyti šampūną per visą bato paviršių. Su skudurėliu, purvinas vietas valyk tol, kol dėmės išnyks. Leisk šampūnui pabūti kelias minutes ir nuvalyk, nuvalęs pasidėk batus džiūti. Jei dėmės neišnyko - veiksmus pakartok vėl.

Prikelk antram gyvenimui

Visada jautei, kad turi super galių? Na, gal lazerių iš akių ir nešaudai, bet prikelti savo baltus batus antram gyvenimui tikrai gali. Nors šampūnas ar kitokia valymo priemonė padės išlaikyti batus švarius, spalvos gaiviklis yra mano antroji priemonė atgaivinti batų spalvą. Visiems yra žinoma, kad balta spalva nublunka gan greitai, daugumos batų nudyla aulas ar padas pakeičia spalva (pageltonuoja), tad spalvos gaiviklis šiuo klausimu tikrai pagelbės.

Baltumas - malonumas

Investuoti į valymo priemones, manau, nenori nei vienas. Turbūt įdomiausias, o kartu ir efektyviausias batų valymo būdas gali būti atliekamas naminių būdų: mišiniu iš vandens ir sodos, kuris sugeria blogus kvapus! Susimaišyk, įtrink ir palik išdžiūti. Paprasta!

Raktažodžiai: