Madingiausi 2020 vasaros batai

Vasara jau čia, tad kyla klausimas, kas populiaru šiais 2020 metais? Nepamirštant senų tendencijų iš 70-tųjų ar 90-tųjų vis dar šiais laikais semiamasi idėjų. Neskubėk išmesti senų masyvių, klasiškų ar spalvotų kedų. Kedai dominuoja batų pasaulį ir tikrai neplanuoja greitu metu pasitraukti iš šios ‘karališkosios’ pozicijos.

Platforminiai batai

Platforminiai batai

Atrodo neseniai pasirodęs, bet jau spėjęs sukelti šurmulį madoje - batai ant platformos. 2020-ųjų vasara šie batai vėl kels šurmulį. Mėlynieji Puma Vikky platform ribbon kedai karštą vasaros dieną primins apie žiemos vėsumą, o rožiniai Puma Vikky platform kurs prisiminimus visą vasarą.

Balti kedai

Balti kedai

Kiekvieno sezono hitas - balti kedai. Kiekvienam nepaslaptis, jog balta spalva atrodo ne tik solidžiai, bet ir žaismingai. Turbūt nėra nieko, ko neišeitų suderinti su balta spalva. Neskubėk atsikratyti šių batų, nes jie buvo ir išliks net 2020-tais madingiausi. Neapsisprendi tarp baltų kedų? Lengvi, patogūs ir patiki Puma Vikky Ribbon White moterims - kaip tik tau. Vyrai neįsižeiskit! Jūsų taip pat nepamiršom ir jum puikiai tiks Converse All Stars White. Derink juos bet kur, išėjus su draugais, festivalyje ar šėlstant ant ežero kranto!

Laisvalaikio avalynė

Converse

Balti kedai tikrai nėra 2020-tųjų vienintelis mados ženklas. Visiems girdėtas žodis - inkariukai - labiau klasikiniai sportbačiai suteikiantys solidarumo. Visiems žinomas pirmtakas - Converse. Tačiau šiomis dienomis, nors tai ir yra pirmtakas, jam konkurentų tikrai netrūksta, pavyzdžiui - Palladium ilgaauliai batai. Nepergyvenk, ilgaauliai batai bus tikras boom’as šia vasara, su kuriais nublokši visus.

2020-ųjų vasara batai nebus šiaip paprasti. Tiek balti kedai, tiek ilgaauliai išlaikys mados tendencijas ir patrauks kiekvieno akį. Na, o jei dar savų batu neturi, šiuos tikrai rasi pas mus, parduotuvėje - bcf.lt.Raktažodžiai: