Pre-loader

Apie Mus

BCF.lt

Esame tarptautinė, šiuolaikinėmis vertybėmis pagrįsta internetinė drabužių parduotuvė. Jos pasiūloje daugybės žinomų prekinių ženklų ir dizainerių iš viso pasaulio apranga. Jūs norite – mes gauname. Dirbdami 24-7 principu kasdieną parduotuvę papildome tūkstančiais skirtingų stilių drabužių kiekvieno skoniui.


Mūsų istorija

Istorija, kilusi iš kuklių mažo butiko pamatų, dėka sunkaus darbo ir žmonių pasiaukojimo, išaugo į globalią internetinę parduotuvę. Mūsų linksma, aistringa komanda, dievinanti madą, muziką, žmones, tobulėjimą ir nuolat žvelgianti į rytojaus perspektyvas yra visada pasiruošusi aptarnauti klientus iš viso pasaulio.


Mūsų misija

„BCF.lt“ misija yra siūlyti aukštos kokybės prekes, kintantį asortimentą ir išskirtinį klientų aptarnavimą. Mūsų branduolys visada buvo ir bus orientuotas į produktą bei klientus, tobuliausias jų patirtis. Turime puikų gebėjimą pajausti mados tendencijas, atpažinti gerą kokybę ir derėtis dėl žemiausių kainų savo klientams, todėl nepamirškite užsukti į „BCF“ internetinę parduotuvę kiekvieną dieną.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Pre-loader